382
261774

YVES SAINT LAURENT, topp 1980-tal

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Paljetter i svart och silver. Dragkedja i sidan samt knäppe på ena axeln. Enl etikett storlek L (motsvara ung dagens 38). Etikettmärkt: "SAINT LAURENT rive gauche PARIS MADE IN FRANCE". Rygglängd mitt bak 53, bystvidd 90, ärmlängd 50 cm.

Obetydligt slitage.