416
250163

YVES SAINT LAURENT, cape, 1970-tal.

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
131 - 157 EUR
137 - 164 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Grå ylle med svart kantband. Reglerbart axelok. Etikettmärkt: "SAINT LAURENT rive gauche MADE IN FRANCE PARIS". Rygglängd mitt bak 108 cm.

Obetydligt slitage, nästan i nyskick.