Madeleine Pyk – en samling F769
419
226374

HERMÈS, scarf "Les rubans du cheval"

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
142 - 171 EUR
164 - 196 USD
Klubbat pris
1 400 SEK

Siden. Märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad J.Metz. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.

Originalkartong medföljer.