430
246866

HERMÈS, scarf, "Le Gibiers"

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
144 - 172 EUR
163 - 195 USD
Klubbat pris
1 900 SEK
HERMÈS, scarf, "Le Gibiers"

Siden. Märkt "HERMÈS-PARIS" samt med C. Signerad H de Linares. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.

I originalask.