432
246869

HERMÈS, scarf, "Tanzanie"

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
131 - 157 EUR
137 - 164 USD
Klubbat pris
1 200 SEK
HERMÈS, scarf, "Tanzanie"

Siden. Märkt "Hermès-Paris". Signerad R Dallet. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.

I originalask.