442
255211

HERMÈS, scarf samt tillhörande scarf-ring, "La Promenade de Longchamps"

Utropspris
2 000 SEK
182 EUR
193 USD
Klubbat pris
2 800 SEK

Siden. Märkt "HERMÈS.PARIS". Signerad LeDoux. 88 x 88 cm. Tillhörande ring i förgyllt silver i form av ett skärp. Användes för att trä scarfen igenom. Stämpelmärkt: "HERMÈS MADE IN FRANCE". Diam 2,3 cm.

Insignificant wear

Originalkartong medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

72. Karmstolar, ett par, Stockholmsarbeten omkring år 1800, Sengustavianska.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK