444
255230

HERMÈS, sjal, "Au Plus Dru"

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
132 - 159 EUR
138 - 166 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
HERMÈS, sjal, "Au Plus Dru"

Kashmirylle. Märkt "HERMÈS PARIS". Signerad Rybal. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage, två trådar har gått.

Originalkartong medföljer.