454
259884

HERMÈS, scarf, "Quai aux Fleurs", 1950-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Siden med sammetsinslag.Märkt : "HERMÈS-PARIS". 87 x87 cm.

Slitage.

I originalkartong (trasig)