473
255233

HERMÈS, kjol 1980-tal

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris
750 SEK
HERMÈS, kjol 1980-tal

Grå ylle kantad med grått skinn. Mässingsspänne. Enligt märkning storlek 40. Etikettmärkt: "HERMÈS SPORT PARIS". Midjevidd 68, längd 67 cm.

Smärre slitage.