487
262825

HERMÈS, handväska modell "JPG Shoulder Birkin 42 Taurillon Clémence"

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Jean Paul Gaultier, mörkbrunt kalvskinn, spänne och lås i vitmetall, nyckelhållare med nycklar, stämpelmärkt HERMÈS - PARIS, artisanstämplad 100A, inramat I, 23 x 42 x 30 cm, handtag 23 cm

Obetydligt slitage

Tillhörande dustbag medföljer