504
258517

HERMÈS, kjol, 1970-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris
400 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
HERMÈS, kjol, 1970-tal.

Mörkblå jersey.Sidknäppt med mörkblå plastknappar märkta "H". Fodrad med svart siden. Etikettmärkt: "HERMÈS EXECUTÉ SPECIALEMENT PAR JESSY MADE IN BELGIUM". Midjevidd 84, längd 74,5 cm.

Troligtvis nedlagd, obetydligt slitage.