526
234794

CHRISTIAN DIOR, halsband, 1980-tal.

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Guldfärgad länk med oval vit glaspärla samt strass. Lås i form av CD. Märkt: Chr.Dior". Längd 36 cm.

Obetydligt slitage på pärlan.