548
258802

CHRISTIAN DIOR, collier samt halsband

Utropspris
2 500 SEK
219 EUR
230 USD
Klubbat pris
1 400 SEK

Treradigt collier, 1960-tal, med dekorativa pärlor samt spänne med dekorativa pärlor. Märkt "Chr Dior 60". Längd ca 40 cm. Halsband med glaspärlor i två olika färger, 1960-tal, märkt "Christian Dior 1960". Längd ca 38 cm.

Obetydligt slitage.

En originalask medföljer, ett omärkt armband medföljer