553
261188

CHRISTIAN DIOR, clutch samt solglasögon

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Clutch i monogrammönstrad canvas i vitt med vita skinndetaljer. Guldfärgad kedja. Stämpelmärkt "Christian Dior MADE IN FRANCE". 25,5 x 15,5 cm. Solglasögon 1960-tal, sköldpaddsfärgad plast märkta "Christian Dior.

Obetydligt slitage

Originalfodral till solglasögonen medföljer