558
262288

CHRISTIAN DIOR, hatt 1950-tal

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
900 SEK
CHRISTIAN DIOR, hatt 1950-tal

Svart stärkt linne med dekor av bladformad sammet och flor. Etikettmärkt: "Christian Dior COPIE PARIS", "atelier Estelle NORRMALMSTORG 1 STOCKHOLM".

Obetydligt slitage