577
242112

LOUIS VUITTON, resväska.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Klubbat pris
10 500 SEK
LOUIS VUITTON, resväska.

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer och mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Etikettmärkt" Louis Vuitton 902759". På kortsidan målad med blå fär "O". Längd 60, bredd 17, höjd 43 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, fläckar.