580
243785

LOUIS VUITTON, handväska, 1990-tal.

Utropspris
4 000 - 4 500 SEK
382 - 430 EUR
434 - 488 USD
Klubbat pris
3 200 SEK

Brun "Damier Ebene canvas" med mörkbruna skinndetaljer. Invändigt orangeröd mocka samt två fack (ett för mobiltelefon). Stämpelmärkt utvändigt "LOUIS VUITTON", etikettmärkt: "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 34,5 x 34,5 x 10 cm.

Obetydligt slitage.