584
248670

LOUIS VUITTON, axelremsväska modell "Noë", 1980-tal

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
262 - 306 EUR
276 - 323 USD
Klubbat pris
3 300 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Påsmodell. Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer. Fodrad med brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Knappar märkta "LOUIS VUITTON". Längd 26, höjd 33 samt bredd 19 cm.

Slitage