591
253686

LOUIS VUITTON, weekendväska, 1960-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Klubbat pris
7 300 SEK

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer. Fodrad med beige canvas samt grön canvas i botten. Remmar invändigt samt ett mindre fack. Ett större fack med dragkedja utvändigt. Längd 75,5 cm, bredd 13 cm, höjd 32 cm.

Obetydligt slitage

Hänglås med två nycklar medföljer