611
259494

LOUIS VUITTON, axelremsväska 1970-tal

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
2 800 SEK

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna läderdetaljer. Reglerbar axelrem. Invändigt brunt skinn, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt: "LOUIS VUITTON PARIS made in France".

Slitage.