626
250162

GUCCI, slipsar, 2 st, 1990-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 132 EUR
110 - 138 USD
Klubbat pris
650 SEK

Siden. Etikettmärkta "GUCCI". Längd ca 146 cm, bredd 8,5 resp 9 cm.

Obetydligt slitage.