632
257444

GUCCI, väska 1980-tal

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 106 EUR
92 - 110 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
GUCCI, väska 1980-tal

Monogrammönstrad canvas med bruna skinndetaljer. Invändigt beige skinn. Märkt med metalloval med monogramlogga samt etikett: "GUCCI Assecory Collection MADE IN ITALY". 23 x 20 cm.

Smärre slitage.

Tillhörande dustbag