648
253617

COPPOLA E TOPPO, collier, 1950/60-tal

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 106 EUR
92 - 110 USD
Klubbat pris
3 600 SEK

Dubbla flerrader med genomskinnliga och bruna glaspärlor. Hjärtformat lås. Märkt: "MADE IN ITALY BY Coppola e Toppo": Total längd 39 cm.

Smärre slitage.

Christian Dior ask medföljer.