668
243527

JOHN GALLIANO. Klänning. Tidigt 1990-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris

Svart ullblandning. V-ringad, figursydd med lång ärm. Dragkedja i rygg. Helfodrad med svart siden. Enligt märkning fransk storlek 40. Etikettmärkt "John Galliano PARIS". Rygglängd mitt bak 89 cm, bystvidd 84 cm, midjevidd 72 cm, ärmlängd 43 cm.

Obetydligt slitage.

Originalgalge medföljer.