677
258687

HANDVÄSKOR, 2 st, Dsquared, 2000-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

En i brunt patinerat skinn, invändigt tillhörande skotskrutig påse. Stängs med lädertofsar. Stämpelmärkt: "D2". Etikettmärkt: "DSQUARED2". 26 x 11 x 16,5 cm. En i rutig ulltweed samt brunt läder. S Invändigt randigt tyg. Stort dekorativt löv vid dragkedja.Etikettmärkt: "DSQUARED2". 20 x 18 x 9 cm.

Obetydligt slitage, mindre skrapmärken