702
262072

BEAUTYBOX, 1970-tal, "Principe"

Utropspris
600 - 800 SEK
53 - 71 EUR
55 - 74 USD
Klubbat pris
650 SEK

Brunt skinn med vinröda sammetsdetaljer i form av ett skärp med guldfärgat hästskoformat spänne. Invändigt spegel samt inredning med spännband. 27 x 19 x 20 cm.

Slitage.