715
232801

AFTONVÄSKA, 1910/20-tal.

Utropspris
1 000 SEK
88 EUR
92 USD
Klubbat pris
500 SEK
AFTONVÄSKA, 1910/20-tal.

Pärlbroderier i guld- och silvertoner, pärlfrans. Invändigt grå siden. Guldfärgat spänne. 22 x 16 cm.

Slitage, visst pärlbortfall.