103
260755

COLLIER, odlade barocka South-sea pärlor, 1900-talets andra hälft.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris

Ca 11 mm. L 115.

Smärre bruksslitage.