18
256840

ÖRHÄNGEN, ett par, 18k vitguld, fasettslipade peridoter, tot. ca 5.75 ct. 2000-tal.

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
309 - 353 EUR
322 - 368 USD
Klubbat pris

Stift. L 1,5.

Obetydligt slitage.