259
299255

HÄNGSMYCKE, emaljarbete i form av hjärta. 1800-tal.

Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
610 - 697 EUR
639 - 730 USD
Klubbat pris

Silver, förgyllt med små diamanter, tot. ca 0.12 ct. Originaletui. Senare kedja 14 k guld L. 50 cm.