259
299255

HÄNGSMYCKE, emaljarbete i form av hjärta. 1800-tal.

Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
615 - 703 EUR
653 - 746 USD
Klubbat pris

Silver, förgyllt med små diamanter, tot. ca 0.12 ct. Originaletui. Senare kedja 14 k guld L. 50 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

240. Bertil Brisborg, golvlampa, modell "32620", Nordiska Kompaniet 1940-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK