325
299632

MAUBOUSSIN, automatisk, stål med briljantslipade diamanter, tot. ca 1 ct, ca 2000.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Klubbat pris

Damur, safirglas, datum, skelettboett, armband i pärlemorgrått siden med insida läder, viklås. Ref. nr. 2894-2, serie nr. 0201/R.529. Box.

Slitage. Repor på boett. Ej funktionstestad.