350
278265

HERMÈS, scarf, "Napoléon"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 133 EUR
111 - 139 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
HERMÈS, scarf, "Napoléon"

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "LEDOUX", designad 1963. Motiv av Napoléon på vit botten, ljusrosa bård. 89 x 89 cm.

Obetydligt slitage.