357
276277

YVES SAINT LAURENT, kappa

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
136 - 182 EUR
145 - 193 USD
Klubbat pris
5 200 SEK
YVES SAINT LAURENT, kappa

Vid modell i beige ylle med stora slag. Vida ärmar med manschetter, två sidfickor samt bälte. Helfodrad i beige. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche MADE IN FRANCE PARIS". Enligt etikett fransk storlek 38. Rygglängd mitt bak 114, bystvidd 140, ärmlängd 59 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

583. Brosch 14K guld och silver med rosenslipade diamanter, 1800-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK