413
285247

CHANEL, scarf, 1960/70-tal

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
CHANEL, scarf, 1960/70-tal

Siden märkt "CHANEL". Vita blommor med gröna blad samt guldmonogram på crèmevit botten. 84 x 86 cm.

Obetydligt slitage.