439A
287330

CHANEL, axelremsväska, 1980-tal.

Utropspris
9 000 - 9 500 SEK
854 - 901 EUR
977 - 1 030 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Svart quiltat lackat skinn med guldfärgad länk med tvinnad skinnrem. Guldfärgat logoprytt lås. Två ytterfack. Invändigt vinrött skinn märkt "CHANEL", "made in france". Två innerfack med monogramprydd dragkedja. 28 x 23,5 x 9 cm

Smärre slitage.