456
271386

AFTONJACKA, 1920/30-tal

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
AFTONJACKA, 1920/30-tal

Rak modell i svart chiffong, utställda armar med dekor av glaspärlor. Längd mitt bak 80, ärmlängd 40 cm.

Slitage, smärre fläckar.