477
292214

PUMPS, ett par, Chanel, 2000-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris

Svart mocka. Tådel med grå stygn samt svarta pärlor som bildar stjärnor. Beige skinnfoder stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY". Enligt märkning storlek 37. Klackhöjd 8,5 cm, innerlängd 25 cm.

Obetydligt slitage.

Originalkartong samt dustbags medföljer.