499
292936

ARMBANDSUR, Gucci, 2000-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
ARMBANDSUR, Gucci, 2000-tal.

Armband av monogrammönstrad svart canvas stämpelmärkt "16RCK" samt "GUCCI". Borstat stål med svart urtavla märkt "GUCCI". Baksida märkt "GUCCI timepieces 8600J".

Obetydligt slitage.

Originalask medföljer