Madeleine Pyk – en samling F769
501
298657

SANDALETTER samt KUVERTVÄSKA, Gucci, 2000-tal.

Utropspris
5 000 - 5 500 SEK
474 - 522 EUR
543 - 597 USD
Klubbat pris

Svarta lacksandaletter. Framtill dekorerade med svart fasetterad plast infattad i guldfärgad metall. Svart skinnsula stämpelmärkt "GUCCI made in italy". Enligt märkning storlek 38,5 C. Längd 26 cm. Kuvertväska i svart lack med mockasidor. Framtill dekorerade med stor svart fasetterad plastbit infattad i guldfärgad metall. Fodrad med svart siden samt i locket svart mocka, ett litet fack. Etikettmärkt "GUCCI", "made in italy", "197027 000926". 17 x 9 x 3 cm.

Obetydligt slitage.