558
258712

ANKELBOOTS, ett par, Balmain, Design Giuseppe Zanotti, 2000-tal

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Röd mocka med fem silverfärgade spännen på sidan, silverfärgad dragkedja bak. Svart skinnfoder, stämpelmärkt "GIUSEPPE ZANOTTI POUR BALMAIN PARIS". Enligt märkning storlek 36. Klackhöjd 11 cm, innermått ca 24 cm.

Smärre slitage.