615
298430

HERMÈS, scarf, "Cannes & Pommeaux"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "F. de LA PERRIERE", designad 1985. Motiv av käppar på ljusgul botten, ljusblå bård. 89 x 89 cm.

Obetydligt slitage.