624
279867

HERMÈS, scarf, "Napoléon"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
HERMÈS, scarf, "Napoléon"

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "LEDOUX", designad 1963. Motiv av Napoléon på vit botten, mörkblå bård. 89 x 89 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.