627
285243

HERMÈS, scarf, "Grand Cortege à Moscou"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
116 - 145 EUR
133 - 166 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "M Duchêne", designad 1992. Motiv av en kortege, mörkblå bård. 89 x 89 cm.

Obetydligt slitage. Smärre fläckar.