633
288046

BURBERRY, två stycken slipsar, 1970-tal

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris
550 SEK

Siden. Etikettmärkta "Burberrys OF LONDON". Båda med invävd märkning "B" samt "BURBERRYS". 10 x 149 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.