655
280695

ALAÏA, kavaj

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 133 EUR
111 - 139 USD
Klubbat pris
500 SEK
ALAÏA, kavaj

Plommonlila figursydd modell med stora slag. Enkelknäppning med två framfickor. Randig textur. Etikettmärkt "ALAÏA PARIS". Rygglängd mitt bak 63, bystvidd 93, ärmlängd 37 cm.

Obetydligt slitage. Repor i fodret.