660
258723

SANDALETTER, ett par, Giuseppe Zanotti, 2000-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Klubbat pris
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Trä med klack av präglat vitt skinn. Två vita skinnremmar med guldfärgad metall samt strass i olika färger. Turkos innersula brodyrmärkt "GIUSEPPE ZANOTTI DESIGN". Klackhöjd 13 cm, innermått ca 25,5 cm.

Smärre slitage.