734
298880

HERMÈS, scarf, "La Promenade de Longchamps"

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "LeDoux", designad 1965. Motiv av hästekipage på crèmevit botten. 89 x 89 cm.

Obetydligt slitage.