746
297210

HERMÈS, scarf, "Dies et Hore"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
1 400 SEK
HERMÈS, scarf, "Dies et Hore"

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "F. Faconnet", designad 1963. Astrologimotiv, brun bård. 89 x 89 cm.

Smärre slitage, fläckar.