750
258729

SANDALETTER, ett par, Balenciaga, 2000-tal.

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
131 - 157 EUR
137 - 164 USD
Klubbat pris
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Mörkbrunt samt svart skinn med skinntofsar samt ponnyhår. Stämpelmärkt "BALENCIAGA PARIS". Enligt märkning storlek 36. Klackhöjd 10,5 cm, innermått ca 24 cm.

Smärre slitage, innersula har släppt lite i framkant.